• .
 • .
 • .
بازدید دو روزه مدیران پدافند غیرعامل کشور از شرکت گاز استان فارس
 • 1396/2/19 سه‌شنبه بازدید دو روزه مدیران پدافند غیرعامل کشور از شرکت گاز استان فارس
  به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران آقای دکتر محمدی مدیرعامل گاز استان فارس ضمن تشکر از معاونت انرژی، معاونت سایبری، معاونت فناوری اطلاعات و معاونت مدیرکل HSE و پدافند غیرعامل وزارت نفت و مدیران حوزه مدیریت بحران استانداری فارس و هیأت همراه کارهای انجام پذیرفته درخصوص پدافند .....................
  به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران آقای دکتر محمدی مدیرعامل گاز استان فارس ضمن تشکر از معاونت انرژی، معاونت سایبری، معاونت فناوری اطلاعات و معاونت مدیرکل HSE و پدافند غیرعامل وزارت نفت و مدیران حوزه مدیریت بحران استانداری فارس و هیأت همراه کارهای انجام پذیرفته درخصوص پدافند غیرعامل، پروژه¬های مانیتورینگ ایستگاه¬ها، کنتورهای هوشمند،مرکز پیام و امداد و نظارت توزیع گاز، دکل های مخابراتی و تله متری در این استان را الگویی جهت کل کشور دانسته و اقدامات انجام پذیرفته را در مقایسه با 50 سال گذشته، بی¬نظیر دانستند. دکتر محمدی در ادامه بازدیدهای تیم یاد شده از تأسیسات گاز استان از مدیران ارشد شرکت ملی گاز ایران به جهت حمایت¬های مادی و معنوی خود از استان تشکر و قدردانی نمودند و تأکید نمودند، این سرکشی¬ها و بازدیدها، همواره حس دل¬گرمی و مفید بودن را در ذهن همکاران بوجود می¬آورد و انگیزه¬ای است جهت سرآمد بودن ایشان به عنوان یکی از مدیران حوزه انرژی دغدغه خود را استفاده ایمن و مستمر از نعمت گاز و رعایت مسایل ایمنی و زیست محیطی را سر لوحه کارکنان گاز این استان دانسته و استفاده از روش¬های جدید انتقال سریع اطلاعات و تکنولوژی¬های جدید به منظور ایجاد بستر لازم برای رشد و توسعه، تسریع در گردش اطلاعات، ایجاد شفافیت و کاهش بروکراسی را لازم و ضروری دانسته و اجراء پروژه¬های پدافند غیرعامل را تضمینی برای استمرار مصرف برای آیندگان دانستند.
  همزمان با حضور مدیران محترم پدافند غیرعامل کشور سیستم جامع مانیتورینگ ویدئو کنفرانس که با تلاش همکاران واحد فن آموزی اطلاعات این استان به نتیجه رسیده بود و نمونه ای از نتایج پدافند غیر عامل در سطح استان می باشد نیز به بهره برداری رسیدومورد بازدید عزیزان قرارگرفت.

گازرسانی به سه شهر و 225 روستای استان فارس
 • 1396/2/16 شنبه گازرسانی به سه شهر و 225 روستای استان فارس
  گازرسانی به سه شهر و 225 روستای استان فارس با اعتباری بالغ بر2500.000.000.000ریال (2500میلیاردریال) در سال 96
  به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران مهندس محمدی مدیرعامل گاز استان فارس طی گفتگویی ضمن بیان مطلب فوق افزود در حال حاضر 1400 روستا در استان فارس از نعمت گاز طبیعی برخوردارند و تعدادی نیز در حال گازرسانی هستند. وی گفت: به جز این 225 روستا تعداد دیگر از روستاها نیز تا پایان سال جاری به مرحله انتخاب پیمانکار خواهند رسید.
  مدیرعامل گاز استان فارس در ادامه افزود گازرسانی به این روستاها و شهرها و واحدهای صنعتی به صورت فایناس و از طریق توانمندی پیمانکاران بزرگ استان و کشور که قادر به تأمین هزینه گازرسانی باشند انجام می شود و بعد از گذشت 2 سال بر اساس قرارداد منعقد شده بین شرکت گاز و پیمانکار هزینه های آنان پرداخت خواهد شد، ایشان تاکید نمودند مناقصه مذکور بزرگترین و منحصر به فردترین نوع مناقصه ای است که در کشور به روش مذکور مراحل پیمان گذاری آن در حال انجام است و مطمئناً در راستای منویات مقام معظم رهبری درخصوص اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال می باشد. و تعداد زیادی از جوانان متخصص ، فنی ، نیمه فنی و .... را جذب بازار کار می نماید.
  محمدی با اشاره به اینکه با گازرسانی به این تعداد روستاها تعداد روستاهای گازدار استان فارس به 2 هزار روستا خواهد رسید گفت: سیاست دولت، گازرسانی به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته می باشد و به همین دلیل کار گازرسانی به روستاهای بالاتر از 20 خانوار در دستور کار قرار گرفته و این امرتاکنون با سرعت و تلاش مضاعف در حال اجرا می باشد.
  مدیرعامل گاز فارس در پایان سخنانش افزود از آغاز گازرسانی به استان فارس در قبل از انقلاب تا سال 92 تعداد 604 روستا از نعمت گاز برخوردار بودند که در حال حاضراین تعداد بالغ بر 1400 روستا رسیده و ضریب نفوذ گاز در جامعه شهری به 97 درصد و در جامعه روستایی به 60 درصد رسیده که امیدواریم با اعتبارات جدید این رقم درصد قابل ملاحظه ای را به خود اختصاص دهد.

  ایشان خاطر نشان ساختند انشالله تا پایان سال 97 پرونده گازرسانی به روستاهای قابل گازرسانی در سطح استان برچیده خواهد شد.

برگزاری دوره های ایمنی و آتش نشانی و امداد و نجات
 • 1395/8/9 يكشنبه برگزاری دوره های ایمنی و آتش نشانی و امداد و نجات
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان فارس یک دوره کلاس های آموزش ایمنی و آتش نشانی و امداد و نجات در شرکت گاز استان فارس برگزار گردید. بنا به این گزارش خادمی رئیس مرکز آموزش شرکت گاز استان ....

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان فارس یک دوره کلاس های آموزش ایمنی و آتش نشانی و امداد و نجات در شرکت گاز استان فارس برگزار گردید. بنا به این گزارش خادمی رئیس مرکز آموزش شرکت گاز استان ضمن اعلام این خبر افزود: پیرو تفاهم نامه مابین واحدهای حراست و ستاد HSE این دوره های آموزشی در 4 گروه مختلف و با حضور بیش از 100 نفر از کارکنان حراست در گاز استان فارس برگزار گردید که مورد استقبال شرکت کنندگان قرار گرفت. وی گفت : در این دوره آموزشی شرکت کنندگان بطور عملی با نحوه کار کپسول های آتش نشانی و اطفاء حریق ، کمک های اولیه و موارد ایمنی در حین کار آشنا گردیدند. وی خاطر نشان کرد آموزش گاز استان برای کلیه کارکنان در جهت بهبود فرآیند کار آموزشهایی در نظر گرفته است که در تاریخ های مصوب شده به همکاران ارائه خواهد شد.

9 روستای دیگر شهرستان کوار به جمع مشترکین گاز کشور پیوستند.
 • 1395/6/9 سه‌شنبه 9 روستای دیگر شهرستان کوار به جمع مشترکین گاز کشور پیوستند.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان فارس 9 روستای دیگر شهرستان کوار در هفته دولت به جمع مشترکین گاز کشور پیوستند. بنا به این گزارش در مراسمی که به همین مناسبت در مسجد روستای هورباف کوار ...
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان فارس 9 روستای دیگر شهرستان کوار در هفته دولت به جمع مشترکین گاز کشور پیوستند. بنا به این گزارش در مراسمی که به همین مناسبت در مسجد روستای هورباف کوار برگزار گردید، مدیرعامل گاز استان فارس در جمع حاضرین حضور یافت و با تشریح جزئیات طرح گازرسانی به این مجموعه روستاها گفت: بزودی ما شاهد آن خواهیم بود که شهرستان کوار به شهر سبز تبدیل خواهد شد. وی گفت: بر اساس این تعریف شهرهایی که 98 درصد جمعیت آن به شبکه اصلی گاز کشور متصل شوند جزء شهر سبز قرار می گیرند. در این مراسم که چند تن از مسئولین استانی و محلی، فرماندار و نماینده مردم شهرستان کوار در مجلس شورای اسلامی حضور داشتند مشعل گاز توسط هاشمی نماینده سیاسی استانداری فارس در استان روشن گردید و عملاً بهره برداری از آن آغاز گردید. ضمناً مشابه همین مراسم نیز در روستای ده شیب برگزار شد و مشعل گاز در منزل یکی از شهدای گرانقدر آن روستا توسط پدر شهید نعمت الهی روشن گردید.
کسب دو تندیس دو ستاره توسط واحد نظام پیشنهادات و طرح تکریم ارباب رجوع شرکت گاز استان فارس
 • 1394/12/25 سه‌شنبه کسب دو تندیس دو ستاره توسط واحد نظام پیشنهادات و طرح تکریم ارباب رجوع شرکت گاز استان فارس
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان فارس در اولین جشنواره تعالی و سرآمدی شرکت ملی گاز ایران که در باشگاه شماره یک نفت تهران برگزار گردید امور مشارکت و نظام پیشنهادات و همچنین واحد طرح تکریم ارباب رجوع شرکت گاز استان فارس موفق به دریافت دو تندیس دو ستاره از سوی مهندس عراقی معاون محترم وزیر نفت
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان فارس در اولین جشنواره تعالی و سرآمدی شرکت ملی گاز ایران که در باشگاه شماره یک نفت تهران برگزار گردید امور مشارکت و نظام پیشنهادات و همچنین واحد طرح تکریم ارباب رجوع شرکت گاز استان فارس موفق به دریافت دو تندیس دو ستاره از سوی مهندس عراقی معاون محترم وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران شدند. حمیدرضا مهرجو دبیر نظام پیشنهادات شرکت گاز استان فارس با بیان این مطلب افزود: در اولین جشنواره تعالی و سرآمدی شرکت ملی گاز ایران که به میزبانی مدیریت توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز برگزار گردید. واحد نظام پیشنهادات گاز فارس در بین 30 شرکت گاز استانی و 9 منطقه عملیات گاز و 7 پالایشگاه و 4 شرکت مستقل ستادی با سه رتبه ارتقاء از گواهینامه سطح 2 اهتمام موفق به دریافت تندیس دو ستاره این جشنواره شده وی گفت در بحث طرح تکریم ارباب رجوع هم این شرکت توانست با سه رتبه ارتقاء موفق به تندیس دو ستاره طرح تکریم ارباب رجوع شود که این امر نشان از توانایی، تعهد و تخصص همراه با احترام و برخورد مؤدبانه و صادقانه باارباب رجوع و احساس مسئولیت کلیه همکاران شرکت گاز استان فارس درصیانت واعتلای اهداف شرکت می باشد که امیدواریم این امر هر روز پررنگتر و زیباتر در شرکت شکل گیری نماید تا بتوانیم سازمانی درخور و شأن مردم عزیز استان فارس باشیم. مدیرعامل گاز استان فارس هم این موفقیت را به کلیه کارکنان تبریک عرض نمود و ابراز امیدواری کرد در آینده ای نزدیک شاهد موفقیت همه عزیزان در تمامی زمینه های زندگی باشیم.
1 2
 


مجری سایت : شرکت سیگما