• .
 • .
 • .
بازدید دو روزه مدیران پدافند غیرعامل کشور از شرکت گاز استان فارس
 • 1396/2/19 سه‌شنبه بازدید دو روزه مدیران پدافند غیرعامل کشور از شرکت گاز استان فارس
  به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران آقای دکتر محمدی مدیرعامل گاز استان فارس ضمن تشکر از معاونت انرژی، معاونت سایبری، معاونت فناوری اطلاعات و معاونت مدیرکل HSE و پدافند غیرعامل وزارت نفت و مدیران حوزه مدیریت بحران استانداری فارس و هیأت همراه کارهای انجام پذیرفته درخصوص پدافند .....................
  به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران آقای دکتر محمدی مدیرعامل گاز استان فارس ضمن تشکر از معاونت انرژی، معاونت سایبری، معاونت فناوری اطلاعات و معاونت مدیرکل HSE و پدافند غیرعامل وزارت نفت و مدیران حوزه مدیریت بحران استانداری فارس و هیأت همراه کارهای انجام پذیرفته درخصوص پدافند غیرعامل، پروژه¬های مانیتورینگ ایستگاه¬ها، کنتورهای هوشمند،مرکز پیام و امداد و نظارت توزیع گاز، دکل های مخابراتی و تله متری در این استان را الگویی جهت کل کشور دانسته و اقدامات انجام پذیرفته را در مقایسه با 50 سال گذشته، بی¬نظیر دانستند. دکتر محمدی در ادامه بازدیدهای تیم یاد شده از تأسیسات گاز استان از مدیران ارشد شرکت ملی گاز ایران به جهت حمایت¬های مادی و معنوی خود از استان تشکر و قدردانی نمودند و تأکید نمودند، این سرکشی¬ها و بازدیدها، همواره حس دل¬گرمی و مفید بودن را در ذهن همکاران بوجود می¬آورد و انگیزه¬ای است جهت سرآمد بودن ایشان به عنوان یکی از مدیران حوزه انرژی دغدغه خود را استفاده ایمن و مستمر از نعمت گاز و رعایت مسایل ایمنی و زیست محیطی را سر لوحه کارکنان گاز این استان دانسته و استفاده از روش¬های جدید انتقال سریع اطلاعات و تکنولوژی¬های جدید به منظور ایجاد بستر لازم برای رشد و توسعه، تسریع در گردش اطلاعات، ایجاد شفافیت و کاهش بروکراسی را لازم و ضروری دانسته و اجراء پروژه¬های پدافند غیرعامل را تضمینی برای استمرار مصرف برای آیندگان دانستند.
  همزمان با حضور مدیران محترم پدافند غیرعامل کشور سیستم جامع مانیتورینگ ویدئو کنفرانس که با تلاش همکاران واحد فن آموزی اطلاعات این استان به نتیجه رسیده بود و نمونه ای از نتایج پدافند غیر عامل در سطح استان می باشد نیز به بهره برداری رسیدومورد بازدید عزیزان قرارگرفت.

سومین دوره آموزشی اعضاء هیأت مدیره استانها
 • 1395/12/23 دوشنبه سومین دوره آموزشی اعضاء هیأت مدیره استانها
  به گزارش روابط عمومی گاز فارس در سومین دوره آموزشی اعضاء هیأت مدیره استانها در تاریخ 18 و 19 اسفند ماه 95 در شیراز........
  به گزارش روابط عمومی گاز فارس در سومین دوره آموزشی اعضاء هیأت مدیره استانها در تاریخ 18 و 19 اسفند ماه 95 در شیراز شهر علم و ادب، شهر کورش و داریوش، شهربرادران بزرگوار امام رضا (ع) ، شهر سعدی و حافظ، حلاج ، بیدل شیرازی، شوریده شیرازی، شهر نمازی ، سیمین دانشور و دیگر بزرگان این خاک برگزار و از مطالب اساتید محترم، آقایان دکتر حاجی یخچالی و دکتر .... درخصوص تفکر استراتژیک و موارد مربوط به آن استفاده گردید.
  در این دوره آموزشی که بیش از 50 نفر از مدیران عامل استانها ، معاونین و اعضاء هیأت مدیره شرکت ملی گاز ایران از سطح کشور حضور داشتند برنامه های آموزشی جهت رسیدن به اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی ایران و شرکت ملی گاز را دنبال می گردند.
  مدیرعامل گاز استان فارس در روز اول ضمن خیرمقدم به مدعوین محترم گزارشی از روند گازرسانی به سطح استان فارس را در قالب مصوبات مجلس شورای اسلامی و بند (ق) تجلیل و تحلیل نمودند و اعلام کردند از فرصت پیش آمده در این مصوبه کمال استفاده خواهد شد و انشاء ا... تا پایان سال 96 و حداکثر سال 97 پرونده گازرسانی به استان جمع خواهد شد و همه شهرها و روستاهای قابل گازرسانی به شبکه سراسری گاز وصل خواهند گردید.
اولین دوره آموزش سامانه الکترونیکی تأمین کالای صنعت نفت در شرکت گاز استان فارس
 • 1395/10/28 سه‌شنبه اولین دوره آموزش سامانه الکترونیکی تأمین کالای صنعت نفت در شرکت گاز استان فارس
  اولین دوره آموزش سامانه الکترونیکی تأمین کالای صنعت نفت در شرکت گاز استان فارس برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان فارس داود جوانبخت رئیس فناوری و اطلاعات شرکت گاز استان فارس ...
  اولین دوره آموزش سامانه الکترونیکی تأمین کالای صنعت نفت در شرکت گاز استان فارس برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان فارس داود جوانبخت رئیس فناوری و اطلاعات شرکت گاز استان فارس در این رابطه گفت: این سامانه به منظور تسریع در وقت و صرفه جویی در هزینه های خرید کالا طراحی گردیده که از این پس تمامی خریدهای موردنیاز صنعت نفت از طریق سامانه الکترونیکی و به صورت مجازی خریداری خواهد شد که این امر نقش بسزایی در کاهش هزینه ها خواهد داشت. وی گفت: با بهره برداری کامل از این سامانه علاوه بر خرید کالا- مدیریت کنترل- خرید و تهیه گزارشات به روز مدیریتی و همچنین فرآیندهای طی شده نیز پشتیبانی خواهد شد. رئیس فناوری و اطلاعات گاز استان افزود این سامانه پس از برگزاری جلسات کارشناسی و ارزیابی های صورت گرفته واجرا در شرکت های مهندسی و توسعه گاز و شرکت بازرگانی شرکت ملی گاز ایران در شرکت گاز استان فارس بعنوان شرکت پیشتاز از مجموعه گازهای استانی اجرایی می گردد که به همین منظور این دوره آموزشی با حضور نماینده امور تخصصی و بازرگانی شرکت ملی گاز ایران و همچنین نماینده شرکت مدارگستر فناوری اطلاعات بعنوان مدرس دوره از تاریخ 22/03/95 به مدت یک هفته در ساختمان مرکزی گاز فارس برگزار گردید. جوانبخت در پایان از کلیه مسئولین شرکت ملی گاز ایران که زمینه برگزاری این دوره را فراهم نمودند تشکر و قدردانی نمود
افتتاح 213 پروژه گازرسانی در هفته دولت توسط شرکت گاز استان فارس
 • 1395/5/27 چهارشنبه افتتاح 213 پروژه گازرسانی در هفته دولت توسط شرکت گاز استان فارس
  مدیرعامل شرکت گاز استان فارس گفت: شرکت گاز استان فارس با افتتاح 213 پروژه گازرسانی به استقبال هفته دولت می رود.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان فارس مهندس محمدی در آستانه آغاز هفته دولت در جمع خبرنگاران گفت شرکت گاز استان فارس با 213 پروژه گازرسانی و با هزینه ای بالغ بر 1205 میلیارد ریال به استقبال هفته دولت می رود. وی گفت : پروژه های مذکور شامل افتتاح گازرسانی به 91 روستا، یک خط تغذیه، 35 مصرف کننده صنعتی و گازرسانی به واحدهای مسکن مهر صدرا می باشد که در هفته دولت به بهره برداری خواهند رسید. مدیرعامل گاز استان اضافه نمود علاوه بر پروژه های یاد شده عملیات اجرایی گازرسانی به 75 روستا و همچنین 10 مصرف کننده صنعتی با هزینه ای بالغ بر 565 میلیارد ریال نیز در هفته دولت آغاز خواهد شد.
  محمدی افزود: در حال حاضر 6/97 درصد خانوارهای شهری و 58 درصد خانوارهای روستایی استان فارس از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند. وی تعداد شهرهای گازدار استان را 86 شهر و تعداد روستاهای گازدار استان را 1170 روستا اعلام نمود و گفت: علاوه بر این شهرها و روستاها تعداد 2439 واحد صنعتی هم اکنون از گاز طبیعی در سطح استان استفاده می نمایند. مدیرعامل گاز استان فارس در قسمتی دیگر از سخنانش در مورد باقیمانده شهرها و روستاهای استان که فاقد گازرسانی هستند گفت: درحال حاضر عملیات اجرایی گازرسانی به 6 شهر و 404 روستا شروع شده و تعداد 12 شهر و 60 روستا در مرحله انتخاب پیمانکار می باشد.
  وی گفت: در بخش گازرسانی به شهرک های صنعتی هم اکنون 30 شهرک صنعتی از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند و عملیات اجرایی گازرسانی22 شهرک نیز در دست اجرا می باشد. محمدی در پایان ضمن اعلام این مطلب که شرکت گاز استان در صورت تخصیص اعتبارات لازم این آمادگی را دارد که به تمامی مناطق قابل گازرسانی استان خدمت ارائه دهد گفت: امیدواریم با تلاش نمایندگان محترم استان و حمایت های دولت امید بتوانیم به جای جای این استان عملیات گازرسانی را به انجام برسانیم تا همه آحاد مردم شریف این سرزمین از این نعمت الهی بهره مند شوند.
کسب دو تندیس دو ستاره توسط واحد نظام پیشنهادات و طرح تکریم ارباب رجوع شرکت گاز استان فارس
 • 1394/12/25 سه‌شنبه کسب دو تندیس دو ستاره توسط واحد نظام پیشنهادات و طرح تکریم ارباب رجوع شرکت گاز استان فارس
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان فارس در اولین جشنواره تعالی و سرآمدی شرکت ملی گاز ایران که در باشگاه شماره یک نفت تهران برگزار گردید امور مشارکت و نظام پیشنهادات و همچنین واحد طرح تکریم ارباب رجوع شرکت گاز استان فارس موفق به دریافت دو تندیس دو ستاره از سوی مهندس عراقی معاون محترم وزیر نفت
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان فارس در اولین جشنواره تعالی و سرآمدی شرکت ملی گاز ایران که در باشگاه شماره یک نفت تهران برگزار گردید امور مشارکت و نظام پیشنهادات و همچنین واحد طرح تکریم ارباب رجوع شرکت گاز استان فارس موفق به دریافت دو تندیس دو ستاره از سوی مهندس عراقی معاون محترم وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران شدند. حمیدرضا مهرجو دبیر نظام پیشنهادات شرکت گاز استان فارس با بیان این مطلب افزود: در اولین جشنواره تعالی و سرآمدی شرکت ملی گاز ایران که به میزبانی مدیریت توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز برگزار گردید. واحد نظام پیشنهادات گاز فارس در بین 30 شرکت گاز استانی و 9 منطقه عملیات گاز و 7 پالایشگاه و 4 شرکت مستقل ستادی با سه رتبه ارتقاء از گواهینامه سطح 2 اهتمام موفق به دریافت تندیس دو ستاره این جشنواره شده وی گفت در بحث طرح تکریم ارباب رجوع هم این شرکت توانست با سه رتبه ارتقاء موفق به تندیس دو ستاره طرح تکریم ارباب رجوع شود که این امر نشان از توانایی، تعهد و تخصص همراه با احترام و برخورد مؤدبانه و صادقانه باارباب رجوع و احساس مسئولیت کلیه همکاران شرکت گاز استان فارس درصیانت واعتلای اهداف شرکت می باشد که امیدواریم این امر هر روز پررنگتر و زیباتر در شرکت شکل گیری نماید تا بتوانیم سازمانی درخور و شأن مردم عزیز استان فارس باشیم. مدیرعامل گاز استان فارس هم این موفقیت را به کلیه کارکنان تبریک عرض نمود و ابراز امیدواری کرد در آینده ای نزدیک شاهد موفقیت همه عزیزان در تمامی زمینه های زندگی باشیم.
1
 


مجری سایت : شرکت سیگما