• .
 • .
 • .
بازدید دو روزه مدیران پدافند غیرعامل کشور از شرکت گاز استان فارس
 • 1396/2/19 سه‌شنبه بازدید دو روزه مدیران پدافند غیرعامل کشور از شرکت گاز استان فارس
  به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران آقای دکتر محمدی مدیرعامل گاز استان فارس ضمن تشکر از معاونت انرژی، معاونت سایبری، معاونت فناوری اطلاعات و معاونت مدیرکل HSE و پدافند غیرعامل وزارت نفت و مدیران حوزه مدیریت بحران استانداری فارس و هیأت همراه کارهای انجام پذیرفته درخصوص پدافند .....................
  به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران آقای دکتر محمدی مدیرعامل گاز استان فارس ضمن تشکر از معاونت انرژی، معاونت سایبری، معاونت فناوری اطلاعات و معاونت مدیرکل HSE و پدافند غیرعامل وزارت نفت و مدیران حوزه مدیریت بحران استانداری فارس و هیأت همراه کارهای انجام پذیرفته درخصوص پدافند غیرعامل، پروژه¬های مانیتورینگ ایستگاه¬ها، کنتورهای هوشمند،مرکز پیام و امداد و نظارت توزیع گاز، دکل های مخابراتی و تله متری در این استان را الگویی جهت کل کشور دانسته و اقدامات انجام پذیرفته را در مقایسه با 50 سال گذشته، بی¬نظیر دانستند. دکتر محمدی در ادامه بازدیدهای تیم یاد شده از تأسیسات گاز استان از مدیران ارشد شرکت ملی گاز ایران به جهت حمایت¬های مادی و معنوی خود از استان تشکر و قدردانی نمودند و تأکید نمودند، این سرکشی¬ها و بازدیدها، همواره حس دل¬گرمی و مفید بودن را در ذهن همکاران بوجود می¬آورد و انگیزه¬ای است جهت سرآمد بودن ایشان به عنوان یکی از مدیران حوزه انرژی دغدغه خود را استفاده ایمن و مستمر از نعمت گاز و رعایت مسایل ایمنی و زیست محیطی را سر لوحه کارکنان گاز این استان دانسته و استفاده از روش¬های جدید انتقال سریع اطلاعات و تکنولوژی¬های جدید به منظور ایجاد بستر لازم برای رشد و توسعه، تسریع در گردش اطلاعات، ایجاد شفافیت و کاهش بروکراسی را لازم و ضروری دانسته و اجراء پروژه¬های پدافند غیرعامل را تضمینی برای استمرار مصرف برای آیندگان دانستند.
  همزمان با حضور مدیران محترم پدافند غیرعامل کشور سیستم جامع مانیتورینگ ویدئو کنفرانس که با تلاش همکاران واحد فن آموزی اطلاعات این استان به نتیجه رسیده بود و نمونه ای از نتایج پدافند غیر عامل در سطح استان می باشد نیز به بهره برداری رسیدومورد بازدید عزیزان قرارگرفت.

سومین دوره آموزشی اعضاء هیأت مدیره استانها
 • 1395/12/23 دوشنبه سومین دوره آموزشی اعضاء هیأت مدیره استانها
  به گزارش روابط عمومی گاز فارس در سومین دوره آموزشی اعضاء هیأت مدیره استانها در تاریخ 18 و 19 اسفند ماه 95 در شیراز........
  به گزارش روابط عمومی گاز فارس در سومین دوره آموزشی اعضاء هیأت مدیره استانها در تاریخ 18 و 19 اسفند ماه 95 در شیراز شهر علم و ادب، شهر کورش و داریوش، شهربرادران بزرگوار امام رضا (ع) ، شهر سعدی و حافظ، حلاج ، بیدل شیرازی، شوریده شیرازی، شهر نمازی ، سیمین دانشور و دیگر بزرگان این خاک برگزار و از مطالب اساتید محترم، آقایان دکتر حاجی یخچالی و دکتر .... درخصوص تفکر استراتژیک و موارد مربوط به آن استفاده گردید.
  در این دوره آموزشی که بیش از 50 نفر از مدیران عامل استانها ، معاونین و اعضاء هیأت مدیره شرکت ملی گاز ایران از سطح کشور حضور داشتند برنامه های آموزشی جهت رسیدن به اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی ایران و شرکت ملی گاز را دنبال می گردند.
  مدیرعامل گاز استان فارس در روز اول ضمن خیرمقدم به مدعوین محترم گزارشی از روند گازرسانی به سطح استان فارس را در قالب مصوبات مجلس شورای اسلامی و بند (ق) تجلیل و تحلیل نمودند و اعلام کردند از فرصت پیش آمده در این مصوبه کمال استفاده خواهد شد و انشاء ا... تا پایان سال 96 و حداکثر سال 97 پرونده گازرسانی به استان جمع خواهد شد و همه شهرها و روستاهای قابل گازرسانی به شبکه سراسری گاز وصل خواهند گردید.
برگزاری همایش (مبارزه با پولشویی) در شرکت گاز استان فارس
 • 1395/10/28 سه‌شنبه برگزاری همایش (مبارزه با پولشویی) در شرکت گاز استان فارس
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان فارس همایشی تحت عنوان مبارزه با پولشویی از سوی واحد آموزش شرکت گاز استان و با دعوت از دکتر مبینی مدیرکل دیوان محاسبات استان .........
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان فارس همایشی تحت عنوان مبارزه با پولشویی از سوی واحد آموزش شرکت گاز استان و با دعوت از دکتر مبینی مدیرکل دیوان محاسبات استان فارس در ساختمان مرکزی این شرکت برگزار گردید. خادمی رئیس آموزش شرکت گاز ضمن اعلام این خبر افزود: این همایش به منظور آگاهی همکاران و کارشناسان شرکت گاز استان فارس با چگونگی مقابله با مبحث پولشویی در سازمان­ها تدارک دیده شد که با استقبال خوب همکاران ما مواجه گردید. وی گفت: در ابتدای این جلسه مهندس محمدی مدیرعامل گاز استانضمن خیرمقدم به مهمانان به طور خلاصه اهم فعالیت­های شرکت گاز استان را برای حاضرین ارایه نمود و شرکت متبوع خود را یکی از بهترین و موفق­ترین شرکت­های خدماتی در سطح استان معرفی نمود. سپس دکتر مبینی مدیرکل دیوان محاسبات استان فارس ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت و مجموعه کارکنان گاز استان شرکت گاز را یکی از بهترین شرکت­ها در امر خدمت­رسانی به مردم استان دانست و گفت: شرکت گاز استان فارس در بخش­های حقوق عمومی، دولتی، مقررات مالی و سلامت اداری و اقدماتی که در این زمینه­ها صورت گرفته توانسته است کارنامه خوبی از خود ارایه دهد که این امر با توجه به حجم عملیات­های اجرا شده در سطح استان بسیار مهم و چشمگیر است. وی افزایش بهره­وری و همچنین گواهی­های مختلف و استانداردسازی­هایی که در این زمینه­ها انجام شده همه گواهی از جهش رو به جلو در این شرکت می­باشد. در این جلسه آموزشی 50 نفر از مدیران رده­های مختلف شرکت گاز حضور داشتند و مباحث مختلف مربوط به این دوره را مورد بررسی قرار دادند.
برگزاری سمینار آموزشی تفکر استراتژیک و سناریونویسی ویژه اعضاء هیئت مدیره شرکت های تابعه شرکت ملی گاز ایران
 • 1395/9/24 چهارشنبه برگزاری سمینار آموزشی تفکر استراتژیک و سناریونویسی ویژه اعضاء هیئت مدیره شرکت های تابعه شرکت ملی گاز ایران
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان فارس سمینار آموزشی تفکر استراتژیک و سناریونویسی ویژه اعضاء هیئت مدیره و مدیران ارشد شرکت های تابعه شرکت ملی گاز ایران توسط واحد آموزش ستاد و با همکاری واحد آموزش شرکت گاز استان فارس در شیراز ...
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان فارس سمینار آموزشی تفکر استراتژیک و سناریونویسی ویژه اعضاء هیئت مدیره و مدیران ارشد شرکت های تابعه شرکت ملی گاز ایران توسط واحد آموزش ستاد و با همکاری واحد آموزش شرکت گاز استان فارس در شیراز برگزار گردید. مهندس خادمی رئیس آموزش شرکت گاز استان فارس ضمن بیان این مطلب افزود: پیرو هماهنگی های قبلی با آموزش ستاد این سمینار آموزشی با هدف تقویت توان علمی اعضاء هیئت مدیره شرکت های تابعه در برنامه ریزی های استراتژیک و راهبردی در جهت پیشبرد اهداف شرکت ملی گاز ایران تدارک دیده شد و با توجه به پتانسیل های موجود در گاز استان فارس تصمیم بر این شد که این سمینار در شیراز و در جوار مرقد مطهر حضرت احمد ابن موسی (ع) شاهچراغ برگزار گردد که این امر بنحو احسن به اجرا درآمد. رئیس آموزش گاز استان فارس گفت: در این دوره که بیش از 80 نفر از مدیران ارشد و اعضاء هیئت مدیره شرکت های گاز استانی حضور داشتند آقای فرشیدی رئیس آموزش و تجهیز نیروی انسانی ، مهندس محمدی مدیرعامل شرکت گاز استان فارس و تنی چند از مسئولین دیگر ضمن حضور در این سمینار برای حاضرین سخنرانی نمودند. خادمی افزود برای این دوره آموزشی از دو تن اعضاء هیئت علمی دانشگاه تهران آقایان دکتر خزایی و دکتر نظامی وند دعوت بعمل آمد تا بعنوان مدرس به ارائه مطالب و مقالات علمی برای شرکت کنندگان بپردازند. وی در ادامه افزود شرکت کنندگان در این سمینار دو روزه علاوه بر شرکت در کلاسهای آموزشی و زیارت مرقد مطهر حضرت احمد ابن موسی (ع) از نقاط دیدنی شیراز نیز بازدید بعمل آوردند.

بازدید اساتید دانشگاه آزاد شیراز از شرکت گاز استان فارس
 • 1394/12/18 سه‌شنبه بازدید اساتید دانشگاه آزاد شیراز از شرکت گاز استان فارس
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان فارس در پی امضاء تفاهم نامه همکاری دانشگاهها و مراکز علمی استان فارس با شرکت گاز استان اساتید دانشگاه آزاد اسلامی شیراز جهت بازدید و تهیه پروپزالهای پژوهشی متناسب با نیازها و خواسته های شرکت گاز ضمن حضور در این شرکت از نزدیک با روند پروژه های .....
  بازدید اساتید دانشگاه آزاد شیراز از شرکت گاز استان فارس
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان فارس در پی امضاء تفاهم نامه همکاری دانشگاهها و مراکز علمی استان فارس با شرکت گاز استان اساتید دانشگاه آزاد اسلامی شیراز جهت بازدید و تهیه پروپزالهای پژوهشی متناسب با نیازها و خواسته های شرکت گاز ضمن حضور در این شرکت از نزدیک با روند پروژه های در دست اقدام و جاری این شرکت اشنا گردیدند.
  شفاعت رئیس امور پژوهش شرکت گاز استان در این باره گفت: این گروه از اساتید دانشگاه آزاد به منظور بحث و تبادل نظر و آگاه شدن از روند کاری شرکت گاز استان با هماهنگی از سوی دانشگاه و شرکت گاز ضمن حضور در واحدهای عملیاتی گاز استان از نزدیک از پروژه ها و طرحهای در دست اقدام آشنا شدند. وی گفت : شرکت گاز استان فارس با توجه به پیشرفت های علمی و صنعتی در کشور و جهان تعامل خوب و سازنده ای با دانشگاهها ایجاد نموده که این امر به توان علمی کارشناسان و مهندسین صنعت گاز کمک شایانی خواهند نمود تا ان شاءا... بزودی شاهد رونق صنعتی در کل استان وکشور عزیزمان باشیم.
1 2
 


مجری سایت : شرکت سیگما