• .
  • .
  • .
به گزارش روابط عمومی گاز فارس در سومین دوره آموزشی اعضاء هیأت مدیره استانها در تاریخ 18 و 19 اسفند ماه 95 در شیراز........
به گزارش روابط عمومی گاز فارس در سومین دوره آموزشی اعضاء هیأت مدیره استانها در تاریخ 18 و 19 اسفند ماه 95 در شیراز شهر علم و ادب، شهر کورش و داریوش، شهربرادران بزرگوار امام رضا (ع) ، شهر سعدی و حافظ، حلاج ، بیدل شیرازی، شوریده شیرازی، شهر نمازی ، سیمین دانشور و دیگر بزرگان این خاک برگزار و از مطالب اساتید محترم، آقایان دکتر حاجی یخچالی و دکتر .... درخصوص تفکر استراتژیک و موارد مربوط به آن استفاده گردید.
در این دوره آموزشی که بیش از 50 نفر از مدیران عامل استانها ، معاونین و اعضاء هیأت مدیره شرکت ملی گاز ایران از سطح کشور حضور داشتند برنامه های آموزشی جهت رسیدن به اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی ایران و شرکت ملی گاز را دنبال می گردند.
مدیرعامل گاز استان فارس در روز اول ضمن خیرمقدم به مدعوین محترم گزارشی از روند گازرسانی به سطح استان فارس را در قالب مصوبات مجلس شورای اسلامی و بند (ق) تجلیل و تحلیل نمودند و اعلام کردند از فرصت پیش آمده در این مصوبه کمال استفاده خواهد شد و انشاء ا... تا پایان سال 96 و حداکثر سال 97 پرونده گازرسانی به استان جمع خواهد شد و همه شهرها و روستاهای قابل گازرسانی به شبکه سراسری گاز وصل خواهند گردید.

  نام   نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
     

نظرات
نام   نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 


مجری سایت : شرکت سیگما