• .
  • .
  • .
با هدف سنجش میزان آمادگی کارکنان و ارزیابی سرعت احیا و مرمت تأسیسات گازرسانی پس از بحران، مانور پدافند غیر عامل و مدیریت بحران در تاسیسات فنی ایستگاه تقلیل فشار شماره یک شیراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ، محمدعلی مهاجری رییس حراست گاز استان فارس گفت: با توجه به توفیقات الهی در خنثی سازی انواع دسیسه ها در جهان اسلام بالاخص در دفع فتنه داعش و ایفای نقش موثر و مقتدر این نظام مقدس در معادلات بین المللی ، دشمنان همواره و به انحاء مختلف سعی در تخریب فضای امنیتی کشور خواهند داشت لذا برگزاری چنین تمرینهایی آمادگی ما را به منظور مواجه صحیح در موارد احتمالی بالاتر خواهد برد .

رئیس حراست گاز استان فارس  پیرامون موضوع این مانور، اظهار کرد: این مانور از نوع عملیاتی در ابعاد کامل و در سطح A برگزار شد و موضوع آن نیز مقابله با عملیات  خرابکاری در تاسیسات گازرسانی طراحی شد.

وی ارتقاء سطح سطح هوشیاری کارکنان حراست ،ارزیابی و حصول اطمینان از آمادگی پرسنل و توانمندسازی آنان در برابر تهدیدات  و بهبود سطح هماهنگی کارکنان در هنگام بروز بحران را از اصلی ترین اهداف این مانور عنوان کرد .

مهاجری در خصوص واحدهایی که در برگزاری مانور همکاری داشتند از واحد حراست ، امور HSE و پدافند غیرعامل ، بهره برداری، بازرسی فنی ،بسیج ، خدمات اجتماعی رفاهی و روابط عمومی بعنوان واحدهای درون سازمانی و تمامی سازمانها و ارگانهای عضو کمیته بحران استان از جمله اورژانس ، نیروی انتظامی و آتش نشانی بعنوان واحدهای برون سازمانی نام برد .

 رئیس حراست گاز استان ضمن تقدیر از اقدامات همه واحدهای درگیر در خصوص بررسی نقاط قوت و ضعف مانور اظهار کرد:‌ خوشبختانه وسایل و تجهیزات انسانی و هماهنگی های فردی این مانور در سطح مطلوبی بوده و به جرات می توان گفت: آمادگی برای مقابله با بحران واقعی در بین کارکنان وجود دارد و با تلاش همکاران و هماهنگی خوبی که در بین واحدهای عمل کننده صورت گرفت، اکثرا اهداف این مانور از جمله سنجش میزان آمادگی کارکنان بصورت ۱۰۰درصد محقق شد.


  نام   نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
     

نظرات
نام   نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 


مجری سایت : شرکت سیگما