• .
  • .
  • .
طی آئینی عملیات اجرایی گازرسانی به محور صنعتی تیمارجان و ۶ روستای تابعه از شهرستان اقلید در استان فارس آغاز شد. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان فارس آئین کلنگ زنی گازرسانی به محور صنعتی تیمارجان و ۶ روستای تابعه از شهرستان اقلید با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل گاز استان ،مسوولین شهرستان و جمعی از مردم برگزار و کلنگ آغاز به کار پروژه بصورت نمادین به زمین زده شد . .....
طی آئینی عملیات اجرایی گازرسانی به محور صنعتی تیمارجان و ۶ روستای تابعه از شهرستان اقلید در استان فارس آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان فارس آئین کلنگ زنی گازرسانی به محور صنعتی تیمارجان و ۶ روستای تابعه از شهرستان اقلید با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل گاز استان ،مسوولین شهرستان و جمعی از مردم برگزار و کلنگ آغاز به کار پروژه بصورت نمادین به زمین زده شد .
هوشنگ محمدی مدیر عامل گاز استان فارس ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و شهادت یاران امام در ۱۵ خرداد در رابطه با توسعه گازرسانی گفت: عمده مردم این شهرستان قشر مولد هستند و آنچه در حوزه گازرسانی در شهرستان اقلید انجام شده است وظیفه ما بوده و حرکت توسعه شبکه های گازرسانی تا گازدار نمودن تمامی روستاهای واجد شرایط ادامه خواهد داشت.
وی افزود: در شهرستان اقلید ۶۸ روستا مشمول گازرسانی هستند که ۴۲ روستای آن گازدار شده و ۱۰ روستا را در دست اجرای عملیات گازرسانی داریم .
مدیرعامل گاز استان فارس ادامه داد : از تعداد باقیمانده ۲ روستا در مرحله انتخاب پیمانکار ، ۷ روستا در دست مطالعه و امکان سنجی و ۷ روستا نیز با برنامه ریزی انجام گرفته با روش CNG گازدار خواهند شد .
وی گفت : پروژه هایی که عملیات اجرایی آنها امروز آغاز میشود اعتباری بالغ بر ۲۱۳ میلیارد ریال را در برخواهند داشت .
دکتر افضلی نماینده مردم شهرستان اقلید گفت: اقدامات ارزشمندی در حوزه گازرسانی شده است و من به نمایندگی از مردم شهرستان از آقای دکتر محمدی و همکاران ایشان صمیمانه تشکر میکنم.
گفتنی است استان فارس ۲۵۰۰ روستای واجد شرایط گازرسانی دارد که تعداد ۱۴۰۳ روستای آن از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند .

  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
 
بيشتر
 


مجری سایت : شرکت سیگما