• .
  • .
  • .
طی آئینی با حضور مردم و مسوولین عملیات اجرایی گازرسانی به ۵۴ روستای تابعه از شهرستان کازرون در استان فارس آغاز و کلنگ پروژه بصورت نمادین به زمین زده شد. .......
طی آئینی با حضور مردم و مسوولین عملیات اجرایی گازرسانی به ۵۴ روستای تابعه از شهرستان کازرون در استان فارس آغاز و کلنگ پروژه بصورت نمادین به زمین زده شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان فارس در این آئین هوشنگ محمدی مدیر عامل گاز استان فارس ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات حاضرین در ماه مبارک رمضان گفت : پراکندگی مردم این شهرستان بگونه ایست که عمده جمعیت در روستاها ساکن بوده و قشر مولد هستند و وظیفه ما خدمت رسانی به این مردم است.
وی افزود: در شهرستان کازرون ۲۳۵ روستا مشمول گازرسانی هستند که ۱۴۷ روستای آن گازدار شده و ۶۴ روستا را در دست اجرای عملیات گازرسانی داریم .
مدیرعامل گاز استان فارس ادامه داد : از تعداد باقیمانده ۱۵ روستا در دست مطالعه و امکان سنجی و ۹ روستا نیز با برنامه ریزی انجام گرفته با روش CNG گازدار خواهند شد .
وی گفت : پروژه هایی که عملیات اجرایی آنها امروز آغاز میشود اعتباری بالغ بر ۶۴ میلیارد ریال را در برخواهند داشت .
محمدی با اشاره به شیوه منحصربفرد مناقصه گذاری این طرح ها افزود : میزان شبکه گذاری در این ۵۴ روستا حدود ۳۱۵ کیلومتر خواهد بود .
گفتنی است شهرستان کازرون در استان فارس دارای ۶ شهر ۶ بخش و ۳۰۱ روستا میباشد .
حجه الاسلام و المسلمین خرسند نماینده ولی فقیه و امام جمعه کازرون نیز در حاشیه این مراسم گفت: گازرسانی در استان با این کیفیت و سرعت و حل مشکلات مردم مصداق بارز رفتار و مدیریت انقلابی است .
وی افزود : آغاز به کار‌ و تکمیل این طرح ها عین کار خیر است و چون در ماه مبارک رمضان انجام می گیرد ثواب آن چندین برابر است .

  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
 
بيشتر
 


مجری سایت : شرکت سیگما