• .
  • .
  • .
انجام موفقیت آمیز 9 مورد عملیات هات تپ در گاز استان فارس در سال جاری

مدیرعامل شرکت گاز استان فارس از انجام 9 مورد عملیات انشعاب گیری گرم (HOT TAP) در سال جاری با رعایت کلیه الزامات ایمنی، فنی و اجرایی خبر داد .

غلام عباس حسینی گفت : با توجه به اینکه پروسه توسعه شبکه های گازرسانی برای شهرها و روستاهای فاقد گاز طبیعی نیاز به اخذ انشعاب از خطوط سراسری با رعایت عدم قطع گاز مصرف کنندگان پایین دستی آن خط دارد، انجام آن با هماهنگی های ویژه با مناطق عملیات انتقال گاز و طی مراحل خاص صورت پذیرفته و از حساسیت بالایی برخوردار است.

وی ضمن اشاره به این موضوع که قرارگرفتن استان فارس در ابتدای مسیر خطوط انتقال سراسری گاز، اخذ مجوز هات تپ را با محدودیت هایی مواجه ساخته است ادامه داد: پس از تعیین میزان برداشت از خطوط سراسری و دریافت  مجوزهای لازم با هماهنگی با شرکت انتقال گاز ایران و دیسپچینگ شرکت ملی گاز پروسه تکمیل و انشعاب مربوطه از خط سراسری گرفته می شود. 

مدیرعامل گاز استان فارس ادامه داد: با هماهنگی های انجام شده و به منظور جلوگیری از تاخیر در بهره برداری از پروژه های گازرسانی در سطح استان در سال جاری 9 مورد هات تپ انجام شده است که جا دارد از مدیریت و کارکنان مناطق 5 و 10 عملیات انتقال و همچنین دیسپاچینگ شرکت ملی گاز بواسطه مساعدت و همراهی در انجام این امر مهم تشکر و قدردانی کنم.    

  نام   نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
     

نظرات
نام   نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
 
نمایش تمام خبرها
نسخه قابل چاپ
 


مجری سایت : شرکت سیگما